Tippek, amikkel meggazdagodhatsz a következő bikapiacon
Nyilvánvalóan 100%-ra sosem lehet megjósolni, hogy melyik kriptovaluta produkálja majd a legeslegnagyobb hozamot, hiszen a kriptopiac tele van kiszámíthatatlan meglepetésekkel. Azonban az a rész, hogy a bikapiac eljövetelével hatalmas nyereségekre tehetünk szert, ha a megfelelő projektekbe fektetünk, kétségtelen. Cikkünkben megosztunk pár tippet, és néhány kriptovalutát, amelyekre érdemes odafigyelni még a bikapiac beindulása előtt.
Találd meg a legjobb projekteket
Természetesen a „jó” egy szubjektív fogalom, de általánosságban elmondható, hogy ha egy projekt hosszú távon jól teljesít – ami alatt nem csak az értendő, hogy növekszik az árfolyama, de olyan dolgok is, mint például a projekten belüli folyamatos technikai fejlesztések, pozitív visszajelzések, illetve a felhasználók elégedettsége a kínált szolgáltatásokkal – akkor az egy jó projektnek minősül.
Solana
A Solana árfolyama az elmúlt időszakban kiemelkedő teljesítményt mutatott. A növekedés következtében a SOL piaci kapitalizációja túllépte a 26 milliárd dollárt.
A token jelenleg 61,7 dolláron kereskedik, ami az elmúlt 24 órában 14%-os növekedést jelent.
A Solana árfolyama azonban nem csak napi szinten táncol zöldben, de a 7 napos árfolyamát tekintve 44,11%-ot, a 30 naposat tekintve pedig 181%-ot emelkedett.
Bitcoin
Hogy is mehetnénk el a tippek osztogatása mellett anélkül, hogy megemlítenénk a kriptopiac digitális aranyát – a Bitcoint. A BTC főképp azoknak lehet megfelelő választás, akik nem csak befektetésként tekintenek a digitális eszközökre, de értéket is akarnak vele teremteni. A Bitcoin ökoszisztémája varázslatos dolgokat rejt, és a 2009 óta bejárt rögös útja számos tanulsággal szolgált a piac számára. Azonban hasznossága mellett az érme árfolyama is figyelemre méltó teljesítményt nyújtott az utóbbi időszakban. Az érme jelenleg BTC Price dolláron kereskedik.
Az egyhavi árfolyamot nézve pedig zseniális 30,39%-kal emelkedett a Bitcoin ára.
Everlodge
Az egyik leggyakoribb hiba, amit a kezdő befektetők elkövetnek, függetlenül a célpiactól, hogy ahelyett, hogy fejlesztenék a saját tudástárukat, lemásolják egy náluk tapasztaltabb befektető stratégiáját. Igaz, könnyebb valaki más befektetési döntéseit követni ahelyett, hogy saját elemzést végeznénk, de vajon jobb is? Nem biztos. DYOR, Do Your Own Research, azaz végezd el a saját kutatásodat! Nem hiába ez az egyik legismételtebb kifejezés a kriptoszférában. Sokkal többet érünk azzal, ha választott projektjeinknek utána nézünk, tanulmányozzuk őket, saját magunk győződünk meg arról, hogy nem átverésbe rakjuk a pénzünket, mintha csak azért fektetnénk bele “mert ő is ebbe fektetett“.
Ez nem jelenti azt, hogy bármi baj lenne azzal, ha valaki nagyobb tapasztalattal rendelkező személy útmutatását kérjük. Azonban fontos megjegyezni, hogy a pénzügyek, a célok és a kockázatvállalási hajlandóság egyénenként eltérőek. Ha vakon követjük bárki tanácsát, függetlenül attól, hogy ki az illető, az biztos út a veszteséges kereskedésekhez. Ehelyett inkább koncentráljunk arra, és fejlesszük azt a képességünket, hogy mi magunk is meg tudjuk állapítani egy eszköz valós piaci értékét, annak érdekében, hogy az abban rejlő lehetőségeket kihasználhassuk, és profitálhassunk befektetéseinkből.
További információkat az Everlodge előértékesítéséről itt találhatsz:
Weboldal: https://www.everlodge.io/
Telegram: https://t.me/everlodge
***Figyelem! Fenti írásunk egy támogatott vendégtartalom. A BitcoinBázis szerkesztősége semmilyen formában nem vállal felelősséget a leírtakért és fokozott óvatosságra inti minden Olvasóját az extrém kockázatos kriptovaluta, CFD, token, metaverse, DeFi, play-to-earn és ICO/STO/SAFT befektetések kapcsán. Egyéni kutatás és az állítások alapos ellenőrzése maximálisan javasolt. Kereskedj, invesztálj és játssz felelősségteljesen.***