A Kraken kriptotőzsde 19 új érmét listáz be, és Trump tanácsadó testületének is tagja lenne

A Kraken, az Egyesült Államok második legnagyobb kriptoőzsdéje közzétette legújabb érme listázási ütemtervét. A közeljövőben 19 új token kerül be a kriptotőzsdére. A figyelemre méltó említések között szerepel a BNB, a DYDX, az AR és az LQTY, amelyek tovább diverzifikálnák a platform kínálatát és még nagyobb felhasználói bázist vonzanának. Ez az ütemterv tehát azt mutatja, hogy a Kraken elkötelezett a növekvő kriptopiac igényeinek kielégítése mellett.

Kraken tokenlistázás

Ezeknek a tokeneknek a hozzáadása valószínűleg megerősíti a Kraken pozícióját a tőzsdék körében. Ahogy egyre több kriptoprojekt éri el a mainstream státuszt, a Kraken sorra listázza a népszerű eszközöket, hogy jelezze proaktivitását. Egyúttal ez azt is jelzi, hogy az amerikai piacon a top kriptotőzsdék élvonalában van, és itt a csúcson is szeretne maradni

Trump megválasztása hatással lehet a Kraken token listázási ütemtervére

Trump megválasztása komoly változásokat jelenthet az amerikai kriptoszabályozásban. Ennek következtében a Krakenhez hasonló tőzsdék számára a tokenlistázások körüli korlátozások enyhítését is hozhatja. Ez azt jelentheti, hogy egyre több innovatív projekt és tokenlistázás előtt nyitja meg az ajtókat az elmúlt években látott szigorú felügyelet nélkül. Ez a Kraken és a hasonló platformok számára is kedvezne.

A lehetséges szabályozási lazítás csak növelné a Kraken frissített tokenlistázási ütemtervének jelentőségét. A 19 új token hozzáadásával a Kraken úgy pozicionálhatja magát, hogy kihasználja a barátságosabb környezet előnyeit. Ez egyúttal katalizálná a szélesebb körű elfogadást és növelné a digitális eszközök ökoszisztémáját az Egyesült Államokon belül.

Közben a Donald Trump által javasolt kriptótanácsadó testület egyre több kriptovállalat figyelmét kelti fel. A Ripple, a Kraken és a Circle is érdeklődését fejezte ki a kezdeményezés iránt, amelyet Trump júliusban a nashville-i Bitcoin-konferencián javasolt.

Ez a tanács várhatóan a Fehér Ház Nemzeti Gazdasági Tanácsának vagy egy különálló fehér házi apparátusnak a keretében fog működni. Azzal a megbízatással létesülhet, hogy tanácsot adjon a digitális eszközökkel kapcsolatos szabályozással kapcsolatban, együttműködjön a Kongresszussal a kriptotörvények kidolgozásában, és felügyelje a Trump által javasolt Bitcoin-tartalékot.

A tanács tagjai valószínűleg szorosan együttműködnek majd az olyan kulcsfontosságú szabályozó hatóságokkal, mint amilyen a SEC, a CFTC és a pénzügyminisztérium.