Sokszorozd meg a profitod karácsonyig passzív módon ezekkel az érmékkel

Hála a Bitcoin létrehozásának, a blokklánc-technológiával egy új korszak köszöntött be nem csupán a pénzügyi, hanem a befektetési szektorban is. A BTC pedig a mai napig tanulságos példa arra, hogy egy elsőre értéktelen kriptoból hogyan válhat életeket megváltoztató befektetés.

A Bitcoin azonban mára, elsősorban az új érmék előállítási folyamatának köszönhetően korszerűtlenné vált. A BTC esetében ugyanis az érmék kibányászásához rendkívül költséges eszközökre van szükség, amiknek az energiaigénye is hihetetlenül nagy.

Leegyszerüsítve, a kriptoknál a bányászás az a folyamat, amikor egy tranzakció validálásában “segédkezel”. Az a felhasználó pedig, aki a leggyorsabb volt, jutalmul kriptot kap. A segédkezés jelen esetben egy bonyolult matematikai egyenlet megoldását jelenti, amihez a Bitcoin esetében modern és költséges eszközök szükségesek.

Az elsők között az Ethereum fejlesztői ismerték fel, hogy a Bitcoin által használt megoldás nem fenntartható, ezért egy egészen más megközelítést eszközöltek a validálások végrehajtásához. Az Ethereum hálózatán a bányászathoz, vagy más néven stakeléshez semmilyen eszközre nincs szükség. A felhasználók csak lekötik -vagyis stakelik- az érméiket, majd a feloldás után elteszik a szerzett jutalmat.

A háttérben a lekötött érmék hozzájárulnak a tranzakciók validálásához, ezért kapta ez a protokoll a Proof-of-Stake (PoS) nevet.

A megszerezhető jutalmak mértéke azonban eltérő lehet attól függően, hogy milyen érméket stakelünk. Pontosan ezért írásunk további részében két olyan projektet is bemutatunk, melyekhez nem csupán alacsony áron tudsz hozzájutni, hanem segítségükkel magas passzív bevételre is szert tudsz tenni.

Wall Street Memes ($WSM)

A Wall Street Memes egy több mint 5 éve létező online közösség, ami mostanra az internetes kultúra fontos sarokköve lett. Az oldal X (korábban Twitter) profilját és a különböző Instagra csatornáit pedig összesen több mint 1 millió felhasználó követői.

A vicces mémek megosztásán túl pedig a csapat 2021-ben kiadott egy saját NFT kollekciót is Wall St. Bulls néven. A 10 000 darabból álló gyűjteményt pedig a befektetők csupán 32 perc alatt el is kapkodták.

A siker pedig egyáltalán nem meglepő, mivel az évek során a Wall Street Memes mögött álló készítők képesek voltak mindig releváns és vicces tartalmakat megosztani. Amivel ráadásul számos esetben rá is mutatnak egy-egy fontos gazdasági jelenségre. Olyannyira sikerült megtalálnia a Wall Street Memes csapatának az ideális tartalmat, hogy már Elon Musk is több ízben reagált a csapat valamelyik vicces posztjára.

Az pedig kétségtelen, hogy Musk nevének felbukkanása egy kripto mellett a legtöbb esetben a siker szinonimájaként értékelendő. Elég ha csak arra gondolunk, hogy a Dogecoin micsoda sikereket tudott elérni, Musknak köszönhetően.

Ilyen mértékű támogatói táborral a hátuk mögött nem meglepő, hogy a Wall Street Memes csapata úgy döntött, egy saját mém érmét készítenek. A lépés célja pedig az, hogy megismételjék a 2021-ben lezajlott, GameStop ($GME) részvények körül kialakult befektetői hangulatot és az elért sikereket.

Amennyiben ugyanis sikerül a kellő mennyiségű befektetők megmozgatni (és minden jel szerint sikerült) úgy feltételezhetően a natív $WSM érmék értéke előtt határ a csillagos ég.

A kimagasló befektetői kedvet pedig az előértékesítés során semmilyen makrogazdasági esemény nem tudta lassítani.

Már a gyűjtés első napjain több millió dollár bevétel érkezett, amit aztán követett egy stabil 4-700 000 dolláros napi eladás. Ennek köszönhetően a projektnél a teljes befolyt összeg már meghaladja a 25 millió dollárt.

A listázásra 28 nap múlva kerül sor, ekkor fog elérhetővé válni a $WSM a fejlesztők ígérete szerint a legnagyobb kriptotőzsdéken.

Keress pénzt stakeléssel

A Wall Street Memes ökoszisztémája lehetőséget nyújt a kereskedők számára az érmék stakelésére. Ennek a megoldásnak hála a vásárlás után akár azonnal le is kötheted a tokenjeidet függetlenül attól, hogy a listázás dátuma még távolabb van.

A stakelési oldalon látható élő adatok alapján pedig úgy tűnik a legtöbb befektető a stakelés mellett döntött. Jelenleg ugyanis közel 240 millió $WSM van lekötve, ami 0.03 átlagos árral számolva nagyjából 7.2 millió dollárnak felel meg. Vagyis az eddig vásárolt érmék negyede lekötésre került.

Ez pedig egy kicsit sem meglepő, hiszen éves szinten jelenleg 84% jutalmat tudsz megszerezni. Amennyiben ez az érték karácsonyig megmarad, az azt jelenti, hogy az év végig, mindössze 4 hónap alatt közel 30% profitot érhetsz el. Ráadásul teljesen passzív módon.

Mindössze annyi a dolgod, hogy lekötöd az érméidet, majd amikor az elért jutalom mértéke számodra megfelel, kiveszed azokat.

Wall Street Memes stakelés

Érdemes szem előtt tartanod, hogy a minimális lekötési idő 7 nap. Ezt követően azonban bármikor fel tudod majd venni az érméket. Sőt, akár arra is van lehetőséged, hogy a $WSM egy részét felveszed és a listázás során eladod. Később a többit pedig stakelve tarthatod.

Ami pedig a legjobb, hogy a stakelésnek köszönhetően az érmék értéke is nagyobb mértékben tud majd növekedni. Mivel számos befektető dönt a passzív jövedelemszerzés mellett, ezért a listázás során feltehetőleg kevesebben fognak eladni a $WSM-ből, vagyis az árfolyam gyorsabb növekedésre lesz képes.

Ha kedvet kaptál a projekthez, abban az esetben a vásárlást pillanatok alatt, egyszerűen el tudod végezni. Nem kell mást tenned, csak összekötni a kriptotárcádat a Wall Street Memes felületével, majd vérehajtani a tranzakciót.

A hagyományos ETH és USDT mellett pedig lehetőséged van akár bankkártya használatára is. Amennyiben így teszel, ugyan díj kerül felszámításra a vásárlás során, azonban megkíméled magad a hosszadalmas regisztrációktól különböző kriptotőzsde-felületeken.

Miután ezzel is megvagy akár azonnal le is tudod kötni az érméidet, és a 28 nap múlva esedékes listázáson fel tudod majd venni azokat.

Sonik coin ($SONIK)

Amennyiben nincs türelmed még 28 napot várni a Wall Street Memes listázásra, esetleg nagyobb stakelési jutalomra fáj a fogad, abban az esetben a Sonik coint is érdemes lehet megfontolni.

A Sonik coin egy mém érme, amely a sokak által ismert és szeretett Sonic a sündisznó alapján készült mémek látványvilágát tükrözi.

Sonik coin 600k

Szemben a Wall Street Memes piaci kapitalizációjával, a Sonik coin kezdeti mérete mindössze 2 millió dollár lesz. Ennek köszönhetően pedig a listázást követő áremelkedés mértéke is nagyobb lehet.

Elég ha csak arra gondolunk, hogy a hasonló mém érmék (Pepe, Spongebob) képesek voltak az értéküket megsokszorozni mindössze néhány óra alatt.

Azt azonban mindig tartsd szem előtt, hogy a mém érmék (és a kriptok úgy általában) igen volatilis eszközök. Ezért soha ne kockáztass többet, mint amennyinek az elvesztése még nem okoz gondot.

A Sonik coin listázása mindössze 6 nap múlva veszi kezdetét, és egy érmét 0.000014 dolláros áron tudsz megvásárolni Ethereum vagy Tether (USDT) használatával.

Sonik ütemterv

A projekt egyik legjobb része pedig az, hogy szintén tudod stakelni az érméidet 101%-os éves jutalomért cserébe. A Wall Street Memeshez hasonlóan itt is csak annyi a dolgod, hogy a vásárlást követően összekapcsolod a stakelési felületen a tárcádat. Ezt követően pedig megadod, hogy mennyi érmét szeretnél stakelni.

Bármelyik projektet is választod, az érméid stakelését mindenképpen érdemes megfontolnod, hiszen így passzív módon tudsz jelentős jutalmakat szerezni.

Amennyiben szeretnél megismerni a projekteket, úgy látogass el a Wall Street Memes vagy a Sonik coin weboldalára.

Ez is érdekelhet:

**Figyelem! Fenti írásunk egy vendégtartalom, és nem minősül befektetési tanácsnak. A BitcoinBázis szerkesztősége nem vállal felelősséget a leírtakért és fokozott óvatosságra inti minden Olvasóját a kriptovaluta, CFD, token, kriptokaszinó, metaverse, DeFi, play-to-earn és ICO/STO/SAFT befektetések kapcsán. Egyéni kutatás és az állítások alapos ellenőrzése maximálisan javasolt. Kereskedj és játssz felelősségteljesen.**