2.5 millió dollár után már csak az érmék 19%-a érhető el – Calvaria listázás januárban a BKex-en
Az év egyik legnépszerűbb play-to-earn (P2E) harci kártyajátéka, a Calvaria exkluzív kezdeti csereajánlat (IEO) létrehozásáról szóló szerződést írt alá az egyik legjobb centralizált tőzsdével, a BKex-szel.
A fejlesztők reményei szerint, hamarosan további tőzsdékkel sikerül majd megállapodniuk a RIA érmék listázásáról.
A Calvaria idáig több mint 2.5 millió dollárt tudott összegyűjteni, és jelenleg a projekt az előértékesítés ötödik, egyben utolsó szakaszánál tart. A natív RIA érméket még mindig kedvezményes áron, mindössze 0.0325 dollárért meg lehet vásárolni.
A fejlesztők tervei szerint az előértékesítés legkésőbb január 31-én véget fog érni, illetve abban az esetben hamarabb, amennyiben a célul kitűzött 3.075 millió dollárt korábban sikerül elérni.
A korai, szerencsés befektetők, akik 0.01 dollárért tudtak érméket vásárolni, az előértékesítés lezárását követően, a listázás során 225% haszonra tehetnek majd szert.
Akik a csatlakozáson gondolkodnak, azoknak érdemes lesz sietniük, mivel az érméknek már csupán 19%-a érhető el.
A Coinmarketcap adatai szerint a KBex a 19. legnagyobb kriptotőzsde, napi 500-600 millió dollár körüli kereskedési volumennel. A RIA érmék értéke, így jó eséllyel a listázást követően jelentős árfolyamnövekedést fognak elérni.
3D-s kártyajáték, amihez bárki ingyenesen csatlakozhat
Kétség sem férhet hozzá, hogy a P2E játékok a kriptoszektor egyik legsikeresebb ágazatának számítanak. A Calvaria fejlesztőinek azonban sikerült kenterbe verni a konkurenciát számos izgalmas, és szokatlan csavar bevezetésével.
A Calvaria: Duels of Eternity várhatóan 2023 első negyedétől válik elérhetővé a korai befektetők számára. A projekt egyik legkülönlegesebb részét képezi, a formabontó P2E játékmechanizmus.
Szemben a hasonló projektekkel, a Calvaria esetében semmilyen összeg befizetésére nincs szükség a csatlakozáshoz. Ez megnyitja a kaput azok előtt a felhasználók előtt, akik már régóta szemeznek a kriptojátékokkal, azonban a bonyolult és költséges csatlakozás távol tartotta őket.
Ez pedig önmagában is elég lehet ahhoz, hogy a fejlesztők sikeresen tudják felvenni a versenyt olyan népszerű játékokkal szemben, mint a Splinterlands vagy a Gods Unchained. Szintén növeli a siker esélyét, hogy a Duels of Eternity teljes világa 3D-ben lett létrehozva, amivel a jelenlegi AAA szabványoknak is megfelel a projekt.
Szintén az előnyök közé lehet sorolni, hogy a felhasználóknak nem szükséges semmilyen kriptotárcával rendelkezni. Egy egyszerű regisztrációt követően bárki, pillanatok alatt bele tud kezdeni a kalandokba. Minden regisztráló, egy hasonló tulajdonságokkal rendelkező, ingyenes NFT kártyapaklit kap az induláskor.
Ezzel a lépéssel egészen biztosan képesek lesznek egy olyan réteget is elérni a fejlesztők, akiket korábban hasonló projektek nem tudtak megkörnyékezni.
A csapat ígérete szerint hamarosan a játék további részleteiről fog lehullni a lepel. December elején egy YouTube Live keretén belül, már számos kérdést megválaszoltak a fejlesztők. Az erről készült videót az itt tudod megtekinteni.
A Polygon blokklánc segítségével gördülékenyebbek lesznek a tranzakciók
A Calvaria vonzerejét tovább fokozza, hogy nem kizárólag böngészőből, hanem mobilalkalmazás formájában is elérhető lesz a felhasználók számára.
Hasonlóan a legjobb projektekhez, a Duels of Eternity is egy DAO-ként (decentralizált autonóm szervezet) működik. Ennek az a lényege, hogy minden felhasználó, aki a platform natív érméjével rendelkezik, beleszólhat a projekt alakulásába. Tehát minden olyan kérdésben, ami a közösség egészét érinti, nem kizárólag a fejlesztők, hanem a játékosok is dönthetnek. Ennek a rendszernek köszönhetően a Calvaria mindig olyan irányba fog fejlődni, ami megfelel a felhasználók igényeinek is.
Szintén az érmék vásárlása mellett szól, hogy a RIA tulajdonosai részt vehetnek majd különböző ösztöndíjprogramokban és stakelhetik is a birtokolt tokeneiket, amiért cserébe értékes jutalmakban részesülhetnek.
Bár a Calvaria több blokkláncot is használ, a fejlesztők úgy határoztak, hogy a belső tranzakciókhoz kizárólag a Polygon Layer 2 protokollt fognak használni.
A Polygon az Ethereum blokkláncon található, és használatával egyszerre válhat gyorsabbá és olcsóbbá a tranzakciók teljesítése, ami elengedhetetlen egy jó játékélmény eléréséhez.
A Calvariat fejlesztését a Polygon Studio támogatja.
Olvasd el ezt is:
- A kriptobálnák ejtik az Ethereumot, és inkább D2T-t vesznek?
- Felejtsd el az Illuviumot, a jövő a RobotEranak kedvez
- Az Ethereum Sanghai frissítése márciusban várható – Most érdemes még beszállni?
- A Wall Street farkasa 5 másodperc alatt kiszagolta volna hogy valami bűzlik az FTX körül